Kwarantanna księdza proboszcza

Drodzy Parafianie

Jak już informują środki masowego przekazu u ks. Biskupa Andrzej Czai wykryto koronawirusa.

Ponieważ wczoraj byłem jako dziekan na bierzmowaniu w Krapkowicach miałem bezpośredni kontakt z księdzem Biskupem.

W związku z tym wszyscy kapłani, którzy wczoraj spotkali się z Biskupem Ordynariuszem muszą przez 10 dni przebywać na kwarantannie na plebanii.

Łącznie w naszym dekanacie na kwarantannie przebywa 7 kapłanów.

Na kwarantannie jest także pan Sebastian John jako kierowca Biskupa.

W tym czasie kwarantanny porządek Mszy św. i nabożeństw

w naszej parafii nie ulegnie zmianie.

Zastępstwo w parafii będzie pełnić ks. Henryk Malorny, przebywający na emeryturze w Kujawach.

Przez najbliższe dni pani Organistka Małgorzata John także nie będzie, z oczywistych powodów, przychodzić do kościoła, by grać na organach.

Pragnę poinformować wszystkich Parafian, że od spotkania się

Księdzem Biskupem nie miałem kontaktu z żadną inną osobą.

Bądźcie więc spokojni.

Proszę Was o modlitwę za księży Biskupów, kapłanów naszego dekanatu i za mnie oraz ks. Waltra Lenarta, który także od dziś przebywa na kwarantannie.

Wasz proboszcz

ks. Jan Buhl

Parafia św. Marcina w Strzeleczkach

ks. Jan Teodor Buhl - proboszcz